Elérhetőségeink

Kapcsolatok

Jakus Csilla
ügyvezető
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: jakus@nyomdaker.hu

Ügyfélszolgálat, megrendelés felvétel

 

Telefon: +36 1 215 3586, Fax: +36 1 476 0260
E-mail: nyomdaker@nyomdaker.hu

Veres András
ügyfélszolgálat vezető
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: veres@nyomdaker.hu

Jacsó Andrea
értékesítési tanácsadó
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: ajacso@nyomdaker.hu 

Nikitser Szilvia
értékesítési tanácsadó
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: sznikitser@nyomdaker.hu
 

Plotter-és nyomtatható fóliák, dekorációs eszközök

Szmoleniczki Zsolt
üzletágvezető
Mobil: +36 20 971 5021
E-mail: szmola@nyomdaker.hu

 

Egyéb nyomtatható anyagok

Kelemen Zsuzsanna
üzletágvezető
Mobil: +36 20 499 6477

 

Reklámhordozó anyagok

Hopp Edit
üzletágvezető
Mobil: +36 20 320 3920
E-mail: hedit@nyomdaker.hu
 

Információs rendszerek és
mobil prezentációs eszközök,

Kulcsár György
üzletágvezető
Mobil: +36 20 464 3771
E-mail: gykulcsar@nyomdaker.hu
 

Ipari termékek

Hermann Ferenc
üzletágvezető
Mobil: +36 20 323 7080
E-mail: hermann@nyomdaker.hu 

 

Gépek, szoftverek

Szirmai Éva
értékesítési tanácsadó
Mobil: +36 20 382 3052
E-mail: szirmai@nyomdaker.hu 

Kis Gergely
szervizmérnök
E-mail: gkis@nyomdaker.hu

Szalay Róbert
szervizmérnök
E-mail: rszalay@nyomdaker.hu


Czigány Gergő
szervizmérnök
E-mail: gczigany@nyomdaker.hu

Hírek, akciók